Saloos Bio Karité balzám Atopikderm 50ml

TOP 29 v kategórii Telové balzamy

Saloos Bio Karité balzám Atopikderm 50ml

POPIS KEDY BIO KARITÉ BALZAM - ATOPIKDERM POMÁHA: - vyživuje, zvláčňuje a regeneruje pokožku nielen pri akútnych problémoch, ale aj v kľudovom období, - blahodarne pôsobí pri...
Garantovaný nákup z DROGÉRIA & PARFUMÉRIA

Na sklade • Viac variantov2,99 €66 % • 466 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,95 €97 % • 93 463 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 84 298 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €100 % • 2 271 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,12 €421 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,8 €93 % • 103 recenziíĎalšie informácie

Objem
50 ml

• , zakúpené v naureus.sk

• Mne osobne pomohol veľmi, pretože mám alergiu na kovy. Po častom používaní bižutérie, naušníc, či náramkov, mám na ušiach a zápästiach svrbiace výražky. Tento balzam mi pomáha pri zbavení sa týchto reakcií na pokožke.

Odporúčam, dobrý, cenovo výhodný produkt.

• , zakúpené v naureus.sk

• Na občasné ekzemý + krásne vonia.
  • , zakúpené v Saloos.sk

• Na moju ekzematickú ruku zatiaľ zázraky nerobí,ale pomáha a udržiava ju ako-tak v norme a keďže vonia,používam veľmi často lebo aj vonia

Objem
50 ml

POPIS

KEDY BIO KARITÉ BALZAM - ATOPIKDERM POMÁHA:

• vyživuje, zvláčňuje a regeneruje pokožku nielen pri akútnych problémoch, ale aj v kľudovom období,
  • blahodarne pôsobí pri ekzémoch a lupienke,
  • je určený pre riešenie akútnych problémov, ale aj pre každodennú starostlivosť a prevenciu.

PRODUKT BIO KARITÉ BALZAM - ATOPIKDERM OBSAHUJE:

• Karité - známe tiež ako Shea Butter alebo ak bambucké maslo, sa získava zo semien plodov afrického orecha shea. Pestuje sa v nezaťaženej voľnej prírode, jeho semená sa ručne zbierajú a potom sa sušia na slnku. Potom sa pražia a ďalej sa ručne miesia tak dlho, kým nevznikne tuk maslovej konzistencie. Zanecháva pokožku jemnú a vláčnu, navyše na nej vytvorí jemný ochranný film, ktorý uzamyká vlhkosť v pleti a päsťou ju dlhodobo. Každodenné používanie masla pokožku chráni pred voľnými radikálmi a spomaľuje starnutie.
  • Olej z boráku a bio pupalky - spolu s nenasýtenou kyselinou gamalinolenovej a vzácnymi rastlinnými voskami zaisťujú vysokú účinnosť.
  • Esenciálne oleje - napr. harmanček, tea tree a levanduľa extra, násobí regeneračné, hojivé a dezinfekčné účinky balzamu.

AKO POUŽÍVAŤ

Aplikujte na pokožku podľa potreby.

BALENIE 50 ml

UPOZORNENIE

Určené len na vonkajšie použitie. Vhodné aj pre deti. Neobsahuje parafín, vazelínu ani iné ďalšie ropné produkty a silikóny. Neobsahuje žiadne syntetické, vonné, konzervačné a farbiace látky. Neobsahuje geneticky modifikované suroviny. Výrobky ani suroviny nie sú testované na zvieratách. Nie sú používané suroviny z mŕtvych zvierat (zvierací kolagén a glycerín, vorvaňovina, norkový tuk a ďalšie). Neobsahuje chemické UV filtre, elektrónové nosiče, etoxylované suroviny.

ĎALŠIE OZNÁMENIE

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie telovú kozmetiku .

PRÍDAVNÉ LÁTKY marhuľa obyčajná (Prunus armeniaca), biely vosk, kandelilový vosk, tokoferol, askorbyl palmitát, kyselina askorbová, zmes éterických olejov, limonén, linalool, citronelol, citral, kumarín, geraniol, farnesol

• , zakúpené v naureus.sk

Odporúčam, dobrý, cenovo výhodný produkt.

• , zakúpené v naureus.sk

• Na občasné ekzemý + krásne vonia.
  • , zakúpené v Saloos.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Saloos.sk

Tento krém mi pomohol zbaviť sa atopického ekzému na rukách, funguje za dva dni. Je to zázrak lebo ekzém sa už na dané miesto nevrátil, koža je na 90% čistá bez ekzému. Už týždeň ho nepoužívam efekt trvá.
    ďakujem.

• , zakúpené v Saloos.sk

• jemný šampón proti vypadávaniu vlasov

• pekne vonia
    • pomaha na ekzem

Kremik bol pre kamaratku, je vsak velmi spokojna s nim.

• , zakúpené v Saloos.sk

Mala som 6 rokov problém s ekzémom, zaberali mi len kortikoidy, no keďže som ich nechcela užívať, a v podstate kvôli materstvu ani nemohla, ekzém stále pretrvával.
    Odskúšala som za tú dobu neskutočné množstvo rôznych prípravkov, no tento balzam je JEDINÝ, ktorý nielen zabral, ale pôsobí aj liečivo, čiže pokožka sa rýchlo hojí, nesvrbí a hlavne - nevracia sa to späť! Takže, z mojej strany, konečne obrovská úľava od rúk, ktoré stále svrbeli a rany, ktoré praskali sú zacelené a zhojené. ĎAKUJEM!