La Roche Posay Relipidačné telový balzam Lipikar Baume AP 200 ml

• výsledok je viditeľný už po prvom nanesení na postihnuté miesto
    • jemná konzistencia
    • bez parfumácie
  • , zakúpené v Notino

• cenový rozdiel medzi notino a inde je velmi malý, zopár centov. škoda.

Mám citlivú a atopickú pokožku a do teraz žiaden krém mi pokožku ozaj "do hlbky" neupokojil ani nevyživoval. Dermatológ mi ten krém odporučila.

Tento krém prijemne vsiakne, nelepí ale nechá pokožku príjemne hladkú. Aplikácia raz za deň úplne vystačí aby sa pokožka zregenerovala a znova dostala do rovnováhy.

Určite ho odporúčam tým, ktorý majú citlivú a suchú pleť, myslím aj zmiešaním dobre padne kedže nemastí.

Objem
200 ml
Určenie
unisex

LIPIKAR BAUME AP

Relipidačný telový balzam zabraňujúci podráždeniu a svrbeniu kože.

Nová formula obohatená o aktívne látky proti podráždeniu a zápalovej reakcii kože.

• Účinné látky: karitové maslo, kanolový olej, glycerín.
  • Použitie: Nová formula obohatená o aktívne látky proti podráždeniu a zápalovej reakcii. Vysoká koncentrácia aktívnych látok pre prerušenie začarovaného kruhu atopie.
  • Dávkovanie: Používajte najlepšie ráno a / alebo večer. Aplikujte 1x (až2x) denne.
  • Indikácie: Atopia dojčiat, detí a dospelých.

Okamžité a dlhodobé upokojenie pokožky. Odstránenie svrbenia. Vysoká relipidačná schopnosť.

Bez parabénov. Bez parfumu.

• Pomaha pri suchych rukach aj atopickom exeme
    • Ruky neostavaju mastne

• výborne zaberá na atopický ekzém
    • výsledok je viditeľný už po prvom nanesení na postihnuté miesto
    • jemná konzistencia
    • bez parfumácie
  • , zakúpené v Notino

• cenový rozdiel medzi notino a inde je velmi malý, zopár centov. škoda.

• , zakúpené v La-roche.sk

Som veľmi spokojná s Vašimi službami. Produkt som si objednala, pretože mám s ním spokojná.